Michiel Paulus van Pauwvliet
Sales/Design
michiel@emcexpo.nl

Fred

Fred Wolswijk
Production
info@emcexpo.nl

Ben

Ben Drost
DTP/Design
ben@emcexpo.nl

Michel

Michel Wolswijk
Sales/Design
michel@emcexpo.nl

Philip

Philip Calderon
Building
info@emcexpo.nl

Marjan

Marjan van der Grift
Finance
marjan@emcexpo.nl

Robin

Robin Poppelaars
Project Manager
robin@emcexpo.nl

Sebastiaan

Sebastiaan Wolswijk
Logistics
info@emcexpo.nl

Babette

Babette van Laar
Office Manager
babette@emcexpo.nl

Geïnteresseerd?

Is uw interesse gewekt? Neem dan contact op, we zijn u graag van dienst. Bel +31 (0)30 29 66 333, stuur een e-mail of vraag nu meer informatie aan.

Contactformulier

*) Verplicht invullen

U kunt ons vinden in het centrale Utrecht

Steenovenweg 1
3532 AE Utrecht
+31 (0)30 29 66 333
info@emcexpo.nl